Reakcia na: tom_sk #4713:
"Hneď by z toho vzniklo miesto kde by postávali autá na blikačkách..." - A kde majú teda zastaviť, keď jediné miesto na to vhodné sa takto zmarí?
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.
PotPalo