Reakcia na: gejza #4599:
Toto je inak dobrá otázka. Minule som išiel po obnovenej Poštovej a prisahám, že som sa pristihol pri otázke, že či to predtým bolo nejaké radikálne iné.Ale zase aby sme tu nemúdrosráčili, rozkopávka mohla mať aj účel rekonštrukcie inžinierskych sietí.
gejza