Reakcia na: upravovač fotiek #4606:
Ja nemám také štatistiky. Subjektívne považujem čadič za šmykľavejší. Ale ak ťa zaujímajú informácie o nehodovosti, tak najlepšie sa ísť asi spýtať do prevádzky "PIZZA PASTA KEBAB", ktorá je na pravej strane Hurbanovho námestia v smere k Manderláku.
Daniel7929