Reakcia na: Freeze #4614:
Pre nevyuzitie a zbytocne naklady.135 chodila ulicami, od ktorych zastavky MHD casto boli blizsie ako by si sa viezol (napriklad ak by si isiel z Jana Stanislava na Molecovu, tak to bolo tusim 7 ci 8 minut + stal na zastavke najdalej od elektriciek - za tu dobu si bol na Nad Luckami/Segnerovej a v elektricke). Radsej by som dnes videl skor posilnenu L35 a ak by skor koncila na zastavke Tesco Lamac (s ponechanim zachadzky na Dubravsku cestu).
133 bola fajn, ale ako napisali ini, zapchy ju celkom pochovali (mne rano vyhovovala, ale tiez mi prisiel absurdny interval 6 minut ci kolko to chvilu mala). Ak by spravili zachadzku L29 na prestupny uzol Molecova namiesto zastavovania na zastavkach na Devinskej ceste, tak by si mal 133 plne nahradenu, a ludia z Devina by mohli lepsie prestupit z/na elektricky.
upravovač fotiek
https://www.google.com/maps/@48.1457406,17.1085142,149a,48.6y,126.03h,70.08t/data=!3m7!1e1!3m5!1sOGLeZno4c3rXkILxpcMpVw!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D19.916408440488198%26panoid%3DOGLeZno4c3rXkILxpcMpVw%26yaw%3D126.03036641614408!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
Miesto toho, aby pokračoval tento povrch, tvorený čadičovými kockami ukladanými do formy vejáru, sa tam asfalt nahradil asfaltom. To sa ináč ako fail nazvať nedá.
Poloha zastávok tiež fail. Prestup medzi 1 a 3 ostane oničom.