Reakcia na: upravovač fotiek #4606:
Ja nemám také štatistiky. Subjektívne považujem čadič za šmykľavejší. Ale ak ťa zaujímajú informácie o nehodovosti, tak najlepšie sa ísť asi spýtať do prevádzky "PIZZA PASTA KEBAB", ktorá je na pravej strane Hurbanovho námestia v smere k Manderláku.
zakaznik
Na Hurbanovom by podľa mňa bol tiež lepší asfalt okrem trate. Lepšie by sa naňho namaľovalo vodorovné značenie, aby bolo jasné, kto tam má dávať prednosť komu.