Reakcia na: upravovač fotiek #4606:
Ja nemám také štatistiky. Subjektívne považujem čadič za šmykľavejší. Ale ak ťa zaujímajú informácie o nehodovosti, tak najlepšie sa ísť asi spýtať do prevádzky "PIZZA PASTA KEBAB", ktorá je na pravej strane Hurbanovho námestia v smere k Manderláku.
Miro
https://www.dpmb.cz/sites/default/files/infotabule/nostalgie_2026_web.pdf
Párkrát som na tejto akcii už bol, ale či sa tam dá niekde platiť kartou, to neviem. V historických vozidlách som u sprievodcov terminály na karty nevidel.