Reakcia na: upravovač fotiek #4153:
V Bratislave sú kachny odjakživa K2, dávno pred vznikom KT8.
) kedze tie supravy este +- vyhovuju (kapacitne) na vykony kde su nasadzane na rozdiel od K2S ktore kdekolvek su vypravene robia len (kapacitne) problemy
.
gejza
https://marker.sk/clanky/1220/ukrajinci-maju-pri-parkovani-viacere-vyhody-vallo-nechce-zverejnit-cisla