Ked sme uz pri PR (najlepsie dopadla Stupava, najhorsie vychod, MC BA sa tiez nemaju cim velmi chvalit)
https://korzar.sme.sk/vychod/c/kampan-za-verejne-peniaze-najviac-sa-v-mestskych-novinach-propaguju-primatori-z-miest-na-vychode
https://korzar.sme.sk/vychod/c/kampan-za-verejne-peniaze-najviac-sa-v-mestskych-novinach-propaguju-primatori-z-miest-na-vychode

Klepeto
Nepoviem nič, ak by išli zaradiť 30 ks 49 m vozidiel, čo v našej flotile ešte nemáme a výrazne prispejú k zlepšeniu kvality cestovania napr. na L3.
Obzvlášť je to zo strany mesta iba kvôli tejto prezentácii zbytočné zdržiavanie, kedy tie vozy už mohli jazdiť. Nakoľko mešká veľká prehliadka starších vozov a niektoré jazdia už za hranicou najazdených kilometrov.