Reakcia na: 6503 #2376:
Tebe sa tie nedokončené výstupište/nástupište na Zlatých s absenciou prístrešku, nedokončeným povrchom a ochranným zábradlím zdá ako dokončené? A videl si vôbec stav tej trate po otvorení, kde cez priecestia je namiesto asfaltu provizórna škvára? Pôvodne tento úsek mal ísť do reko celý teda od Tomášikovej po Zlaté. No vypustili ten úsek J.D.-Zlaté aby aspoň toto stihli.

Ma178rek
Keďže má mesto na saláme Petržalku nečudujme sa
Bodaj by aj keď vyhralo TSS Vajnorsku robili aj túto trať a už by sa možno aj jazdilo po nej