Reakcia na: Ike #2256:
Hlavne nedáva zmysel, aby bola značka o priechode v strede cesty. Na ľavom a pravom okraji nestačí?
)
neviem, koľko tej občianskej vybavenosti ešte treba. Obchodné priestory na prízemí novostavieb sa zapĺňajú dosť pomaly, napr. také Jarabinky či Tehelné pole. 
zakaznik
Pozoruhodné je, že vo Viedni, kde bytovú otázku riešia socialisti, je možné nasekať bytovky vedľa seba, balkón na balkóne.
Tu, keď chce súkromný investor pokryť dopyt zákazníkov, tak on je ten zlý, čo "obchádza normy".