Reakcia na: fero_dubravka #2251:
Na fotke je tiež zaujímavé, ako sú tie protitankové zátarasy poobíjané po celej dĺžke. Absolútna neúcta k cudziemu majetku. Čo nie je prekvapivé u (progresívnych) komunistov. Tiež nulový záujem o bezpečnosť.
Mal by sa tých humoristov niekto spýtať, prečo a kto tam teda doniesol to prenosné dopravné značenie, keď je ten ich výtvor taký úžasný a bezchybný.
)
neviem, koľko tej občianskej vybavenosti ešte treba. Obchodné priestory na prízemí novostavieb sa zapĺňajú dosť pomaly, napr. také Jarabinky či Tehelné pole.
3pa3ck3
"Trvalý pobyt má občan len v budove alebo jej časti, ktorá je označená súpisným číslom alebo súpisným a orientačným číslom a je určená na bývanie, ubytovanie alebo na individuálnu rekreáciu, ak tento zákon neustanovuje inak. Za časť budovy sa považuje aj byt."