Reply on: gejza #2235:
Ak niekto kupuje nehnuteľnosť, tak to má priamo v nadpise zmluvy o aký typ nehnuteľnosti sa jedná. Problém je, že asi málokoho napadlo, že šmejdi budú pri vydávaní parkovacích kariet posudzovať jeho domácnosť. Mohlo to byť samozrejme aj horšie, ešte mohli chcieť na magistráte chodiť kontrolovať, či má žiadateľ doma povysávané a umyté okná.
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


3pa3ck3
"Trvalý pobyt má občan len v budove alebo jej časti, ktorá je označená súpisným číslom alebo súpisným a orientačným číslom a je určená na bývanie, ubytovanie alebo na individuálnu rekreáciu, ak tento zákon neustanovuje inak. Za časť budovy sa považuje aj byt."