Reply on: 810zssk #2244:
Problém sú skôr idiotské svetlotechnické normy ako územný plán. Pozoruhodné je, že vo Viedni, kde bytovú otázku riešia socialisti, je možné nasekať bytovky vedľa seba, balkón na balkóne.

Tu, keď chce súkromný investor pokryť dopyt zákazníkov, tak on je ten zlý, čo "obchádza normy".
neviem, koľko tej občianskej vybavenosti ešte treba. Obchodné priestory na prízemí novostavieb sa zapĺňajú dosť pomaly, napr. také Jarabinky či Tehelné pole. 
zakaznik
Akurát z nejakého divného dôvodu došli k tomu, že ak nemá obyvateľ s trvalým pobytom nárok na rezidentskú kartu, tak za túto zjavnú diskrimináciu nemôže Team Сралло, ale akási tretia strana, ktorá kedysi v minulosti dom postavila.
Mediálni aktivisti musia chrániť Svojich za každú cenu.