Reply on: gejza #2237:
Toto by sa ale malo nejako legislatívne vyriešiť. Ak sa raz do apartmánu dá nahlásiť trvalý pobyt, mal by daný človek mať nárok aj na parkovanie. Celé je to na hlavu. Je to to isté, ako keby ten, kto má trvalý pobyt v apartmáne nemohol v danej lokalite voliť, lebo býva iba v apartmáne a nie v byte a teda je menejcenný než iní obyvatelia danej lokality.
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


zakaznik
Betónové zábrany sú už dnes poobíjané na mnohých miestach. Zjavne tam bolo poškodených mnoho vozidiel.
Team Сралло musí mať ozaj obrovskú nenávisť k Bratislavčanom. Síce nie som za zriadenie tých cyklopruhov, ale viem si predstaviť, že by ich bolo možné urobiť aj normálne. To, čo tam urobili, je zákernosť a ohavnosť.