Reply on: gejza #2235:
Ak niekto kupuje nehnuteľnosť, tak to má priamo v nadpise zmluvy o aký typ nehnuteľnosti sa jedná. Problém je, že asi málokoho napadlo, že šmejdi budú pri vydávaní parkovacích kariet posudzovať jeho domácnosť. Mohlo to byť samozrejme aj horšie, ešte mohli chcieť na magistráte chodiť kontrolovať, či má žiadateľ doma povysávané a umyté okná.
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


zakaznik
Betónové zábrany sú už dnes poobíjané na mnohých miestach. Zjavne tam bolo poškodených mnoho vozidiel.
Team Сралло musí mať ozaj obrovskú nenávisť k Bratislavčanom. Síce nie som za zriadenie tých cyklopruhov, ale viem si predstaviť, že by ich bolo možné urobiť aj normálne. To, čo tam urobili, je zákernosť a ohavnosť.