Reply on: gejza #2235:
Ak niekto kupuje nehnuteľnosť, tak to má priamo v nadpise zmluvy o aký typ nehnuteľnosti sa jedná. Problém je, že asi málokoho napadlo, že šmejdi budú pri vydávaní parkovacích kariet posudzovať jeho domácnosť. Mohlo to byť samozrejme aj horšie, ešte mohli chcieť na magistráte chodiť kontrolovať, či má žiadateľ doma povysávané a umyté okná.
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


zakaznik
Mohol by si skúsiť občas použiť trebárs google.
Samospráva si neschvaľuje zákony, ale štátny parlament, aj keď aj tzv. samospráva je súčasťou štátu. Takže ešte aj tu si mimo.