Reakcia na: gejza #2233:
Trvalý pobyt sa dá nahlásiť aj inde ako v byte:"Trvalý pobyt má občan len v budove alebo jej časti, ktorá je označená súpisným číslom alebo súpisným a orientačným číslom a je určená na bývanie, ubytovanie alebo na individuálnu rekreáciu, ak tento zákon neustanovuje inak. Za časť budovy sa považuje aj byt."
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


zakaznik
Mohol by si skúsiť občas použiť trebárs google.
Samospráva si neschvaľuje zákony, ale štátny parlament, aj keď aj tzv. samospráva je súčasťou štátu. Takže ešte aj tu si mimo.