Reakcia na: 3pa3ck3 #2234:
Tak potom.sú dve možnosti - obyvateľ si bol vedomý, že si prihlasuje trvalý pobyt v nebytovom priestore ako aj súvisiacich konzekvencii ALEBO nejaký "šmejd" mu predal nebytový priestor ako byt ...
) akciovky založenej nemeckým štátom je same shit ako SAD š. p., tak ďalšia nebata nemá zmysel.


zakaznik
Problém je, že asi málokoho napadlo, že šmejdi budú pri vydávaní parkovacích kariet posudzovať jeho domácnosť. Mohlo to byť samozrejme aj horšie, ešte mohli chcieť na magistráte chodiť kontrolovať, či má žiadateľ doma povysávané a umyté okná.