Reakcia na: si #1935:
S tym PS suhlasim, ale ako som pisal - to sa v blizkej dobe fixne.

), avsak mestske autobusy asi tak dlhu zivotnost mat nebudu.... (aj ked tiez sa uvidi, take karosy na jednych papieroch tu vedeli prezit dlho aj ked z toho povodneho vozidla tam ostal asi len stitok
)

zakaznik
Brusel chce v roce 2030 čisté městské busy a zásadní omezení emisí náklaďáků
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/evropska-komise-nakladak-kamion-nakladni-auto-autobus-emise-elektromobil.A230214_194050_automoto_fdv