Reply on: si #1929:
Predstavujem si to podobne ako Pchyongjang na prelome milénia. Kopu ľudí na chodníkoch, sem-tam pozváraný požuvaný natrieskaný voz mhd a papaláši na limuzínach z vyspelej Číny. 
Na námestí sochy Gréty, Klausa Švába a Timmermansa v nadživotnej veľkosti.
), avsak mestske autobusy asi tak dlhu zivotnost mat nebudu.... (aj ked tiez sa uvidi, take karosy na jednych papieroch tu vedeli prezit dlho aj ked z toho povodneho vozidla tam ostal asi len stitok

zakaznik
Brusel chce v roce 2030 čisté městské busy a zásadní omezení emisí náklaďáků
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/evropska-komise-nakladak-kamion-nakladni-auto-autobus-emise-elektromobil.A230214_194050_automoto_fdv