Reply on: si #1929:
Predstavujem si to podobne ako Pchyongjang na prelome milénia. Kopu ľudí na chodníkoch, sem-tam pozváraný požuvaný natrieskaný voz mhd a papaláši na limuzínach z vyspelej Číny. 
Na námestí sochy Gréty, Klausa Švába a Timmermansa v nadživotnej veľkosti.
Od roku 2030 mestské autobusy.
Budete žrať chrobáky, chodiť peši a budete šťastní.

si