Reakcia na: si #1933:
A co sa ti na elektrickom pohone nezda? Mam spolu par tisic kilometrov odjazdenych na Kii, Hyundaii, Tesle aj VW. Okrem dlzky nabijania a siete nabijacich stanich tomu nemam co vytknut. Vykon mam, krutak mam. Nedostatky a cena sa fixnu v dohladnej dobe. Ako fakt tu nemozeme ostat naveky na spalovani ropy. Ved vyvoj ide dopredu. Spalovacie motory uz su v podstate na svojom vrchole, svoju ulohu splnili - dekujeme, odejdete.

Od roku 2030 mestské autobusy.
Budete žrať chrobáky, chodiť peši a budete šťastní.

si