Ja som raz počul, že arogancia u bežného obyvateľstva prekvitá tam, kde sú autokracie a kde nie sú dobré príjmy obyvateľstva čoho príkladom je Rusko. Neviem či je to naozaj pravda.


A čím viac v tomto mestskom modernom svete žijem, tak tým viac snívam o tom ísť žiť niekam, kde sa žije tak ako 20-30 rokov nazad.
Arrivaderci
U nas v robote mozem prist za kymkolvek, aj najvyssim sefom, a spytat sa ich ci nechcu ist na kavu a vsetci si tykame, z nalost si predavame a nikto nie je "nafukane karieristicke hovado" - dokonca ani novacikovia