Reakcia na: 810zssk #4328:
neviem ako ty alebo ostatni tu v diskusiii, ale ja aj ked idem po hlavnej tak si tu vedlajsiu vsimam, predvidam a v pripade ze niekto tam cakajuci dlho odtial dostat nevie lebo ta hlavna je prilis zaplnena tak ho aj pustim....ale chapem, pokial tu mate vychovu ze JA mam prednost a ten zvysok nech si aj vyserie oko, tak taketo uvazovanie asi nepoznate....
