Reply on: ikarus31 #4332:
Tak neviem, asi som divný, ale môj pud sebazáchovy mi hovorí, že nechcem chodca zraziť ani keby som bol v práve. Ak by som spôsobil malému dieťaťu ujmu, určite by som sa neuspokojil s tým, že "veď som mal prednosť".
