Reply on: MatejBA #4310:
Opakujem, platí toto aj pri vodičoch na hlavnej ceste? Majú aj oni dávať prednosť autám z vedľajšej len tak pre istotu lebo "nie sú samovrahovia"?

A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 