Reakcia na: upravovač fotiek #4632:
Kedysi aj u nás bývali polovičné závory, takže aj po zatvorení sa z priecestia dalo odísť. Ale vodiči to zneužívali, zatvorené závory obchádzali, tak sa dávajú cez celú šírku. Výsledok vidíme na videu.Ináč typická situácia, keď vodič nevyčká na zhasnutie signalizácie a protiidúci vlak závory zatvorí. Rovnako to funguje aj u nás.
Petto