https://thumbsnap.com/i/Hd8XPeRc.mp4
Rampa je stena. Na červenú sa ísť dá, ale cez stenu nie. Logika riadenia signalizácie je tiež debilná, ale to je dlhodobý problém. Veci musia byť dizajnované tak, aby počítali s ľudskou tuposťou. Nie tak, že sa spoliehajú na dodržiavanie predpisov. Zmysel rampy má byť aby nehodám zabránila, nie ich spôsobovala.
Rampa je stena. Na červenú sa ísť dá, ale cez stenu nie. Logika riadenia signalizácie je tiež debilná, ale to je dlhodobý problém. Veci musia byť dizajnované tak, aby počítali s ľudskou tuposťou. Nie tak, že sa spoliehajú na dodržiavanie predpisov. Zmysel rampy má byť aby nehodám zabránila, nie ich spôsobovala.
Ma178rek