Reakcia na: upravovač fotiek #4563:
Hm, podľa zákona je zakázané zastaviť a stáť vo vzdialenosti menšej ako 5 m pred priechodom pre chodcov. Toto minimálne prvé auto porušuje.Na druhej strane sa stretávame s tým, že sú priamo parkovacie miesta vyznačené v menšej vzdialenosti, než zákon povoľuje.
https://maps.app.goo.gl/iq3ETQN2YjwRB4yG8
O vzdialenosti tej značky od okraja vozovky ani nehovorím.
tom_sk
Centrum Bratislavy je predsa malé všetko je blízko v pešej dostupnosti nejakej zastávky a spoje tu jazdia pomerne často (aj keď tá 70 smer nábrežie je občas bolesť).
Chcel by som mať teda bližšie zastávku? Asi áno. Chcel by som to na úkor toho aby cez Dunajskú a SNP chodili trolejbusy? Asi nie.