Reakcia na: zakaznik #4552:
Tá trať cez nemocnicu bude do budúcna kľúčová ale predovšetkým kvôli budúcej Vrakunsko-biskupskej radiále, kde by sa logicky núkalo prepojenie Mlynských nív-centra-HS a (ideálne aj s pokračovaním na Lamač).Tá 42 cez Dunajskú a Sucháč by bola prospešná lebo dnes sa to cez centrum neuveriteľne motká najmä kvôli zápcham pri Medickej a Kolárku. Na druhú stranu tlačiť trolejbusy naspäť do centra asi nie je správne a dalo by sa to riešiť aj inak.
PotPalo