Reply on: tom_sk #4553:
Nemocnica na Mickiewiczovej má svoju historickú hodnotu. Neviem, či nie je (alebo nebude) vyhlásená za pamiatkovo chránený objekt. Takže trať cez ňu nepovažujem za reálnu. Možno okolo, cez Americké námestie, pokiaľ tomu nezabránia obyvatelia dotknutej oblasti.
PotPalo