Reply on: Ike #4511:
Je to naozaj R2? Lebo aj pri zväčšení to nie je dobre vidieť či je to R alebo D. Ale ja by som sa ničomu nedivil. Toto mesto vedú úplné neschopné persóny a dopravné projekty má pod palcom práve teta Táňa, ktorá v tomto vedie prvú ligu.
Ike