Reakcia na: 810zssk #4095:
Väčší problém je imho nezastavovanie na HLST ako zastavovanie v Stupave. Akože ten prestup by pokojne mohol byť v Brne. Ale, tá Viedenská vetva nepôjde len do Viedne, ale aj Grazu a Ľubľany. Cez Brno by to asi bola trochu zachádzka.



upravovač fotiek
Vyjadrenie mesta je silná káva.