Reakcia na: Andrej #3363:
na tej ulici jazdí dosť veľký objem vozidiel viac než 50 km/h, pričom výnimkou nie sú ani tragické nehody ... všetci asi ešte máme v pamäti tú kreatúru, ktorá na prechode zoťala 18-ročné dievča ... ak by tam všetci jazdili ako ľudia, nemusela by (pro)(a)(de)gresívna chránená dielňa vymýšľať ostrovčeky ...
Andrej
Mnohym vodicom robi problem nosit za seba zodpovednost, a preto tak aj nase ulice vyzeraju, ked namiesto sebareflexie radsej vymyslaju hovadinu ako chodci a cyklisti by mali byt registrovani. To je uplne nezmyselne porovnavanie. Ano, mnohi chodci a cyklisti su rovnako blbi ako vodici plechoviek, ale ich potencial pachat skodu je v porovnani s autom minimalna. Ked raz bude chodec schopny ist 300 km/h, alebo sposobit obrovsku dopravnu nehodu, tak potom sa o tejto teme mozeme bavit.
Z tvojho prispevku je zrejme, ze ty si jeden z tych, ktori sa citia ukrivdeni lebo spolocnost od nich vyziadava vyssi standard spravania sa, tak ako ocakavame viac od pilotov nez od pokladnikov v LIDLi. Nechcel by si sa nahodou vzdat auta? Potom nebudes mat ziadnu zodpovednost a nikto ta nebude sikanovat, a navyse to moze mestu len dobre urobit.