Reakcia na: Zberač mínusiek #3176:
Ja som sa na Slovnaftbajk vykašľal dávno, po tom čo mi tie ich pochybné bedničky v riadítkach 2x neodoslali do siete informáciu z displeja, že bicykel je vrátený... Nestáli mi za nervy, že dojdem k bicyklu, potrebujem niekam ísť a zistím, že nikam nejdem a miesto toho musím na dispečingu žobroniť o anuláciu nedoplatku za niekoľkodňovú "jazdu"
Medzi kandidátmi som nevidel lepšiu možnosť. Ale to neznamená, že Vallo bol dobrou možnosťou. Pôvodne som si povedal, že prvý mandát stačil, aby ukázal že nie je ideálnym človekom na čele mesta. Potom ale som mal ešte väčšie pochybnosti o jeho protikandidátoch.



plusmínusautobus
Syn je síce spokojný s MHD, ľahko sa dostane z A do B relatívne rýchlo, ale nerozprával o zlepšení, skôr o udržaní, príp. zhoršení čo sa týka kvality. Ako to vidíte vy?
Pre trollov niekoľko z možných dôvodov: inflácia, vojna, progresívci, smeráci, lebo Fico, lebo Vallo, lebo petržalská radiála, lebo karloveska, lebo Maďari, lebo Slováci, lebo Brusel, lebo Moskva, lebo Ukrajina, lebo bezdomovci, lebo-lebo-lebo...
chorá doba.