Reakcia na: 810zssk #2815:
A čo keby zachádzala v Hainburgu ku Kulturfabrik? Na konečnú v Hainburgu aj tak nechodí až tak veľa ľudí, čiže tu už by zachádzka bolela menej ako zachádzka vo Wolfsthali.
Osobne by som radšej preferoval vlak z Wolfsthalu ako trmácanie 12 minút v SORke navyše.
Akú výhodu by malo nadviazanie na vlaky v ŽST Bad Deutsch Altenburg oproti Wolfsthalu?
zakaznik
Čiže riešením by bolo zachádzanie autobusu k ŽST Wolfsthal iba v smere do Bratislavy. Do Hainburgu môže ostať pôvodná trasa, keďže na ten smer vo Wolfsthali prístrešok je.
Aj tak sa tam nenastupuje. Ale povedzme, že je treba vybrať dáždnik z batožiny. Čo je možné vykonať v prístrešku.