Reakcia na: Ma178rek #2805:
Na letisko budú ľudia chodiť radšej priamym busom (aj keď v určitom obmedzenom rozsahu situácií má zmysel aj tá S7), ide skôr o tie dediny medzi. Nie je to žiaden masívny dopyt, ale tak základná dopravná obslužnosť, keď nám už ten vlak stojí kúsok od konečnej 901.
Akú výhodu by malo nadviazanie na vlaky v ŽST Bad Deutsch Altenburg oproti Wolfsthalu?
zakaznik
Až taká hodnota za peniaze to podľa mňa nie je.