viete niekto, co znamena v suvislosti s rekonstrukciou stanice Malacky a Zohor oznacenie "nsk" a "psk" ? (nie, urcite nemyslia Nitriansky (Presovsky) samospravny kraj)



https://www.tiktok.com/@ropiddpp/video/7344619815883099425
Andrej
Ja by som ešte povedal, že by bolo celkom zaujímave, keby sa vo fanshope predávali malé suveníry z vyradených vozidiel ktorým nehrozí zachovanie alebo predaj dalej, ako napríklad výrobne štítky. Zachovať kompletnú električku ako súkromna osoba by pre mňa bolo veľmi nereálne, ale celkom by som ocenil rodný list z nejakej T3 alebo T6