Reakcia na: Trollino #2582:
Súhlasím s názorom, čo napísal S499.1023.Ja by som ešte povedal, že by bolo celkom zaujímave, keby sa vo fanshope predávali malé suveníry z vyradených vozidiel ktorým nehrozí zachovanie alebo predaj dalej, ako napríklad výrobne štítky. Zachovať kompletnú električku ako súkromna osoba by pre mňa bolo veľmi nereálne, ale celkom by som ocenil rodný list z nejakej T3 alebo T6

prepáčte za úplne inú tému, ale ak máte niekoľko minút voľného času, vedeli by ste mi vyplniť tento krátky anonymný dotazník k mojej diplomovke? Ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu a čas! 🥰
Viko
Na zváženie by podľa mňa tiež bolo, či nedostať viac do obehu napríklad staré sedadlá či prídržné tyče, aby dožitie vozidla neznamenalo len horu odpadu, ale aj príležitosť pohrať sa s dizajnom tunajších kaviarní, obchodíkov atď. Akurát to už asi nie je platforma pre pop-up beúšop, skôr dáky stabilnejší online systém či KOLO. Dvere do špajze zo 14Tr by pobláznili nejedného interiérového dizajnéra