Reply on: Trollino #2582:
DPB predáva ojazdené vozidlá, takže by bola možnosť, že by to niekto vykupoval a potom rozpredával. Avšak dnešnej dobe ekoteroristickej by sa tým vystavil hrozbe trestného stíhania za trestný čin neoprávneného nakladania s odpadom, keďže vozidlo je po vyradení z evidencie "nebezpečný odpad".

prepáčte za úplne inú tému, ale ak máte niekoľko minút voľného času, vedeli by ste mi vyplniť tento krátky anonymný dotazník k mojej diplomovke? Ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu a čas! 🥰
Andrej
Ja by som ešte povedal, že by bolo celkom zaujímave, keby sa vo fanshope predávali malé suveníry z vyradených vozidiel ktorým nehrozí zachovanie alebo predaj dalej, ako napríklad výrobne štítky. Zachovať kompletnú električku ako súkromna osoba by pre mňa bolo veľmi nereálne, ale celkom by som ocenil rodný list z nejakej T3 alebo T6