Reply on: Trollino #2582:
DPB predáva ojazdené vozidlá, takže by bola možnosť, že by to niekto vykupoval a potom rozpredával. Avšak dnešnej dobe ekoteroristickej by sa tým vystavil hrozbe trestného stíhania za trestný čin neoprávneného nakladania s odpadom, keďže vozidlo je po vyradení z evidencie "nebezpečný odpad".

zuziika
https://forms.gle/fQKyEgVPo7VooyJ36