Reakcia na: S499.1023 #2333:
No kto by to bol povedal, že ak poklesnú reálne mzdy tak prudko, ako za ostatné 2 roky, že zrazu bude všade veľa práce?Akurát že ľuďom s klesajúcimi reálnymi mzdami sa postupne minú aj úspory.
Keďže to je čierna diera na peniaze 30 rokov, už od bačovania známeho obuvníka.
Miro