Reakcia na: zakaznik #2260:
Za toto Vallo nemôže. Veď ten ostrovček a obrúbník tam nerobil fyzicky on. Ale rozhodne by si mesto malo posvietiť na kvalitu odovzdaných prác najmä pri ostro sledovaných a časťou verejnosti kritizovaných projektoch.
Zdá sa, že značka a ostrovček sa spolu pohádali hneď na začiatku.
)
zakaznik
Absolútna neúcta k cudziemu majetku. Čo nie je prekvapivé u (progresívnych) komunistov. Tiež nulový záujem o bezpečnosť.
Mal by sa tých humoristov niekto spýtať, prečo a kto tam teda doniesol to prenosné dopravné značenie, keď je ten ich výtvor taký úžasný a bezchybný.