Reakcia na: Arrivaderci #2074:
Predpokladam, ze 63 uz nebude zachadzat k Tesco Lamac cim sa hlavne v smere k Avionu zrychli. Obavam sa, ze pri Tesco Lamac si bude na tej dost nevhodnej zastavke (pri hoci iba kratkych prestavkach) zavadzat s vozidlami na linke 20 (podobne ako si tam zavadzali 20-ka so 192-kou).
co by ale bolo dost vtipne vzhlaodm na rozsah prevadzky ze 2/3 spojov robia zachadzku, ze defacto len mala cast spojov zachadzku nerobi.
fanatikmhd
31 a 39 sú dve odlišné linky, ktoré síce majú veľmi podboné trasy, ale diametrálne odlišný režim prevádzky. Ak nechceme CP v podobe SADky, kedy poznámok pod čiarou je viacej, ako odchodov. Uviesť 31 do CP 39 by bola diplomová práca aby to pochopili cestujúci....
Muselo by prísť k zjednoteniu toho, že 39 jazdí celý týždeň v 10min takte, a každý druhý spoj, CELÝ DEŇ a CELÝ TÝŽDEŇ chodí len po Trnavské.... Čiže od prvého spoja, po posledný spoj...Tak, ako je to u L4