Reakcia na: Ike #1974:
Poteším Ťa a nielen teba! Blaha ma svojom Telegrame zablokoval pretože som mu položil zopár otázok ohľadom zahraničnej politiky Smeru-SD. Takže do tejto ligy ma sotva zaradíš.




Všetko sú to výmysly z Fsb.
Ako vidím, tak odražu ako ukrajinci heilujú, tak už s neonazi prejavmi nemajú slovenskí demokrati a antifašisti problém. Nemožné sa stalo možným
"2." Energetické zdroje budeme outsourcovať z Ruska, priemysel z Číny ale to hlavné, o čo sa v skutočnosti bojuje je ukrajinské poľnohospodárstvo. 

not.my.god
O tých náleziskách ropy a plynu na východe Ukrajiny mi ale prosím ťa pošli link na článok o tom. Čo viem, tak známe tam sú len uhoľné a železnorudné bane. Priznávam, že tam môže byť toho viac.