Reakcia na: not.my.god #1967:
Ešte nikto nevysvetlil v čom je Bandera horší než napr. Lenin, po ktorom je v RuZku pomenovaných kopu ulíc. Stalina tam tiež uctievajú. 
Hákových krížov je tiež viac v Rusku ako kdekoľvek inde.
Rozprávka o genocíde je tiež vtipná. Ale ešte nikto nevysvetlil, ako je vôbec technicky možná genocída niekoho, kto vyzerá rovnako, rozpráva rovnakým jazykom a prípadne chodí do toho istého kostola.
Všetko sú to výmysly z Fsb.
Ako vidím, tak odražu ako ukrajinci heilujú, tak už s neonazi prejavmi nemajú slovenskí demokrati a antifašisti problém. Nemožné sa stalo možným

zakaznik
To je čo za agroprimitivistická analýza?
Západ nemá žiadne skutočné záujmy. Na západe ide iba o neomaltuziánsku ideológiu a deštrukciu civilizácie.