Reply on: zakaznik #1964:
Západ má Ukrajinu za to isté čo nás - ľahký prístup k bohatstvu krajiny = vydrancovať a získať ďalšie odbytisko pre svoje produkty. Žiadna veda, čo sa udialo už X razy sa udeje znova. Ukrajinu rozdeliť ale nie je žiadna veda. Rozdelená bola svojím spôsobom národnostne ale aj religiózne. A čo ma najviac fascinuje, že nikto, ale absolútne nikto nereaguje roky rokúce na heilujúcich ukrajincov a obnovu kultu Banderu a spol. nacistov.
Čo sa týka Kaddáfího, tak sa ukázalo, že to nebola žiadna konšpirácia ale časť pravdy. Nakoniec po tom čo sa prevalili problémy s imigrantmi prúdiacimi cez Lýbiu, tak sa ukázalo, že Kaddáfího existencia mala pre Európu doslova cenu zlata.


oplatí sa mi to komentovať?
zakaznik
To je čo za agroprimitivistická analýza?
Západ nemá žiadne skutočné záujmy. Na západe ide iba o neomaltuziánsku ideológiu a deštrukciu civilizácie.