Reply on: Ike #1974:
Poteším Ťa a nielen teba! Blaha ma svojom Telegrame zablokoval pretože som mu položil zopár otázok ohľadom zahraničnej politiky Smeru-SD. Takže do tejto ligy ma sotva zaradíš.




Všetko sú to výmysly z Fsb.
Ako vidím, tak odražu ako ukrajinci heilujú, tak už s neonazi prejavmi nemajú slovenskí demokrati a antifašisti problém. Nemožné sa stalo možným
Čo sa týka Kaddáfího, tak sa ukázalo, že to nebola žiadna konšpirácia ale časť pravdy. Nakoniec po tom čo sa prevalili problémy s imigrantmi prúdiacimi cez Lýbiu, tak sa ukázalo, že Kaddáfího existencia mala pre Európu doslova cenu zlata.

zakaznik
To je čo za agroprimitivistická analýza?
Západ nemá žiadne skutočné záujmy. Na západe ide iba o neomaltuziánsku ideológiu a deštrukciu civilizácie.