Yďielayte kim nesmašú
Povinné nosenie rúšok bolo zbytočné. Skeptici, ktorí boli zosmiešňovaní ako čudáci a dezinformátori, mali pravdu
https://standard.sk/324209/povinne-nosenie-rusok-bolo-zbytocne-poucime-sa-z-toho/
Povinné nosenie rúšok bolo zbytočné. Skeptici, ktorí boli zosmiešňovaní ako čudáci a dezinformátori, mali pravdu
https://standard.sk/324209/povinne-nosenie-rusok-bolo-zbytocne-poucime-sa-z-toho/

Všetko sú to výmysly z Fsb.
"2." Energetické zdroje budeme outsourcovať z Ruska, priemysel z Číny ale to hlavné, o čo sa v skutočnosti bojuje je ukrajinské poľnohospodárstvo.
Ike
Chlapci, toto je síce offtopic fórum, ale nechcete svoj klub idealizatorov Ruska presunúť napr. k Blahovi na telegram?