Reply on: not.my.god #1989:
Môžeš si nájsť moje dobové príspevky. Nikdy neexistoval dôvod robiť z covidu takúto paniku, ani v marci 2020.Stačílo pár základných opatrení a život mohol fungovať pomerne normálne.
Ja som paradoxne nedostal Covid v robote, ani vo vlaku, ani v krčme, ani na stretku s kamarátmi ale na návšteve v rámci rodiny po cca 3-4 mesiacoch. To bola riadna smola teda ...
Nemám s rúškom problém, ak je to v interiéri, OK. Ale, ak to mám nosiť vonku a namiesto zdravého vzduchu dýchať prakticky to, čo vydychujem, tak to je na hlavu a keďže vydychujeme oxid uhličitý, tak som googlil info, že čo vdychujeme, čo vydychujeme a v akom objeme je CO2 už škodlivý




Všetko sú to výmysly z Fsb.
not.my.god