Reakcia na: si #1988:
Ja som s tým nesúhlasil tiež. A najväčší úlet mi pripadali reštaurácie. Ale na druhej strane som to rešpektoval ak som si nebol istý, že som v skupine, kde sme sa dohodli na "rúška dole, rúška dole!"
Ja som paradoxne nedostal Covid v robote, ani vo vlaku, ani v krčme, ani na stretku s kamarátmi ale na návšteve v rámci rodiny po cca 3-4 mesiacoch. To bola riadna smola teda ...
Nemám s rúškom problém, ak je to v interiéri, OK. Ale, ak to mám nosiť vonku a namiesto zdravého vzduchu dýchať prakticky to, čo vydychujem, tak to je na hlavu a keďže vydychujeme oxid uhličitý, tak som googlil info, že čo vdychujeme, čo vydychujeme a v akom objeme je CO2 už škodlivý




Všetko sú to výmysly z Fsb.
not.my.god