No ja mam pocit, ze 415 a 435 kuria velmi dobre (teda az na vynimky). Mam pocit, ze v 415 resp. 435 sa mi este nestalo, zeby som dychol na sklo a vyzrazana para by zamrzla. Ako napr. v Karosach. (naftovych)

pomylil si si pojmi.
(stvrty prispevok)
Tomáš
Mat3j sa na nas urcite urazil, lebo nema Admina:-(...Chudacik..
Ked si zalozil novu stranku tak ho musime chodit prosit mi, aby nam dal Admin:-D