Reakcia na: J #10307:
pozri - pri vhodnej vyhybke brzdit nemusis; zober si priklad zo zeleznice, kde si to vlak s kludom prepali cez vyhybky... ide len o to ake a ako namontujes a ako sa o ne staras...Semafor sa da velmi polahky vyriesit preferenciou...
To Sko bude ale kazdu chvilu zodrane nech s nim budu robit cokolvek, proste su to fyzikalne zakony a zidia ako taki mi nevadia ale vadi mi to co spravili za tunelom... proste to tam dobre zhovadili...
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.

Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
J